O nas

Zakład stolarski o charakterze rzemieślniczym swoją działalność rozpoczął w latach 60-tych ubiegłego wieku. Głównym profilem naszej działalności jest renowacja i rekonstrukcja stolarki do obiektów zabytkowych i sakralnych. Współdziałamy z architektami i plastykami. Wykonujemy prace głównie na podstawie ustalonego projektu z wykorzystaniem tradycyjnych metod zdobniczych drewna: złoceń, snycerki, szkleń witrażowych.

Staramy się sprostać każdemu wyzwaniu i oczekiwaniu klienta.

Zakres działalności - specjalność

Nasz zakład specjalizuje się w wykonywaniu wszelkiego rodzaju prac o charakterze zabytkowym - odnawiamy i wykonujemy portale, drzwi, bramy, okna, klatki schodowe, meble, wystrój wnętrz. Precyzyjnie odtwarzamy detale architektoniczne wykorzystując artystyczne zdobienie drewna: złocenie, rzeźbienie, woskowanie, szkło witrażowe. Dla potrzeb obiektów sakralnych wykonujemy ołtarze, ambony, konfesjonały, ławki, stalle, trony, sedilium. Starannie zaprojektujemy i zrealizujemy każdy wystrój wnętrza - od posadzki, poprzez meble, aż po strop.

Szanowni Państwo, zapraszamy do współpracy głównie miłośników piękna i uroku naturalnego drewna, mających do niego sentyment i poczucie stylu. Naturalne drewno w kompozycji z innymi elementami wystroju stworzą, poprzez elegancję, ciepły klimat domowego ogniska i przyczynią się do dobrego samopoczucia.

Zapraszamy Państwa do współpracy na terenie Polski i krajów Unii Europejskiej.

Zapraszamy właścicieli pałaców i dworków, hoteli i restauracji, kamienic i domów jednorodzinnych.